Po warsztatach „Zaproś do życia kobiecość”

Po warsztatach „Zaproś do życia kobiecość”

  • Post Author:
  • Post Category:Warsztaty

Jestem po lekturze opinii na temat warsztatu Zaproś do życia kobiecość!, które odbyły się w miniony weekend.W Warszawie towarzyszyły spotkaniu z poezją 7 cnót i grzechów, zorganizowanym w ramach Noc Księgarń przez Arche Księgarnia.W toruńskiej „Warsztatowni” były niezależnym wydarzeniem.Różne miejsca, grupy i charakter spotkania, ale w obu bardzo ciepłe przyjęcie, za które bardzo dziękuję?

Co napisały uczestniczki po i o zajęciach?

✍️A: Podobała mi się forma zajęć. Zaproponowane ćwiczenia były dla mnie ciekawe i odkrywcze. Ogromnie odpowiadała mi energia spotkania oraz prowadzącej. Było to wzbogacające i niezwykle przyjemne doświadczenie. Przypomniało mi fantastyczną moc pisania.

✍️D: Pisanie z intuicji znam i doceniam. Spotkanie sprawiło, że czułam się bardzo kobieco. W końcu miałam czas zatrzymać się na przysłowiowej kawie i w bardzo dobrym towarzystwie. Nowym doświadczeniem było dla mnie zaproszenie Bogini – była mi potrzebna.

✍️M: Zauważyłam, że ważę słowa, szukam ich, chociaż na co dzień nie mam z tym problemu.

✍️A: Nigdy nie byłam na takim spotkaniu, więc sam pomysł i forma były nowe. Czuję się bardzo dobrze, zrelaksowana. Pisanie z intuicji jako forma zajęć bardzo mi się podoba.

✍️A: Zajęcia ciekawe i dające do myślenia. Zabieram dużo empatii i pozytywnych wibracji.Reszta wyznań niech pozostanie w przestrzeni kręgowej, bo to bardzo osobiste historie ??

Cieszę się, że podczas warsztatów, które organizuję, kobiety czują się na tyle bezpiecznie, by mówić o trudnych sprawach po raz pierwszy. Dla mnie – zarówno jako uczestniczki, jak i prowadzącej – zaufanie jest bezcenne ☺️