Odważanie przez pisanie w Siedlcach

Odważanie przez pisanie w Siedlcach

7 października 2021 r. pojechałam do Siedlec na zaproszenie Fundacji im. Leny Grochowskiej, która prowadzi kawiarnię „Cafe Fryderyk”.

Odważanie przez pisanie. Spotkanie autorskie i warsztaty pisania z Małgorzatą Siemianowską ostatecznie połączyło 3 formy :✍️ spotkanie autorskie promujące mój debiutancki tomik wierszy „Dziewczyna z Północy”✍️ warsztaty pisania✍️ i krąg Kobiet ?

Dzięki otwartości Uczestniczek: Patrycja, Maria, Natalia, Edyta, Monika, Marlena, Maria, Kasia, Anna (moja Ciocia) i prowadzącej Anna Jancy Drygiel przestrzeń Cafe Fryderyk Siedlce zamieniła się w miejsce bezpieczne do dzielenia się tym, co w nas Kobietach najpiękniejsze – naszym wnętrzem i doświadczeniem (nie tylko tym „o pisaniu”)?

Dziękuję Wam za to, Drogie Piszące ??Dopiero wczoraj odczytałam feedback, który zostawiłyście w wiadomościach prywatnych i na kartce! ?? Jestem nim ogromnie wzruszona i oczarowana…?

„Dziękuję za spotkanie – dało dużo siły!”? „Było magicznie!”? „Jestem wzruszona”? „Brakuje mi spotkań z Kobietami”? „Warsztat pisania, a doświadczyłam głębokiego spojrzenia w głąb siebie.”

Oczywiście – mnie nie byłoby w Siedlcach, gdyby nie zaproszenie menadżerki kawiarni oraz wsparcie najbliższej Rodziny??Wysyłam Wam wdzięczność za tak piękne przeżycia i ciepłe przyjęcie „Dziewczyny z Północy”??Po tym spotkaniu zrodziły się nowe pomysły – nie tylko u mnie, nie tylko na pisanie, nie tylko na teraz. Mam nadzieję, że za jakiś czas będę Wam mogła o tym opowiedzieć!